Warunki prawne dostępu do strony internetowej.

Dostęp do strony internetowej podlega następującym wymogom i warunkom: Dostęp i poruszanie się po tej stronie internetowej możliwy jest tylko w przypadku akceptacji poniższych wymogów i warunków; w przeciwnym razie nie można korzystać ani używać wspomnianej strony internetowej.
Uznaje się, że używanie tejże strony zakłada akceptację poniższych warunków.

1- Powyższa strona internetowa i wszystkie informacje na niej zawarte, włączając dane osobowe, obrazy, zdjęcia, reprodukcje, logotypy i znaki towarowe, są własnością GRUPY QUIMICER, S.A. i w związku z tym, chroniona jest prawomocną licencją  mając na względzie nieuczciwą konkurencję. Wszystkie produkty, obrazy, reprodukcje, logotypy, znaki towarowe i patenty są własnością GRUPY QUIMICER, S.A. Żaden podmiot nie jest upoważniony i nie ma prawa wykorzystywać wspomnianej własności. Zawartość tej strony internetowej nie może być interpretowana jako nadanie autoryzacji lub licencji do użycia produktów, wzorów, odznak lub logotypów QUIMICER. GRUPA QUIMICER, S.A. pozwie wszelakie naruszenie praw autorskich,
  2- Powyższa strona internetowa może zawierać publikacje nieścisłe, lub zawierające błędy o charakterze drukarskim, które zostaną skorygowane jak tylko zostaną wykryte przez GRUPĘ QUIMICER, S.A. Dane zawarte na stronie internetowej mogą być niepoprawne, ponieważ strona przeglądana jest jedynie okresowo.

3- QUIMICER na swojej stronie internetowej ukazuje pełną gamę swoich produktów. Nie oznacza to, że wszystkie produkty oferowane są na rynkach każdego kraju, nie znaczy to również, że GRUPA QUIMICER, S.A. wypuści wspomniane produkty na rynek każdego kraju lub, że produkty te, w przypadku dostępności na rynku danego kraju, będą od razu dostępne w jakimkolwiek kraju.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości i pytań związanych z funkcjonowaniem naszej strony Web, prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres.

GRUPA QUIMICER, S.A.
Information: (+34) 964.77.66.66
Fax: (+34) 964.77.22.00 quimicer@quimicer.com
Carretera Onda-Ribesalbes Km. 5
12200 Onda. Castellón. Spain
  Polityka prywatności

Komunikacja z GRUPĄ QUIMICER poprzez adres e-mail, za pośrednictem formularzy na niniejszej stronie internetowej lub korespondencji e-mailowej oznacza zgodę na używanie danych osobowych poprzez GRUPĘ QUIMICER, SA, której adres jest:

GRUPA QUIMICER, S.A.
Information: (+34) 964.77.66.66
Fax: (+34) 964.77.22.00 quimicer@quimicer.com
Carretera Onda-Ribesalbes Km. 5
12200 Onda. Castellón. Spain

Wspomniane dane przekazywane przez użytkownika w momencie kontaktowania się w jakieś sprawie z GRUPĄ QUIMICER zgodnie z polityką prywatności w każej chwili mogą zostać usunięte bądź sprostowane. Osoba ta będzie miała prawo dostępu, sprostowania bądź anulowania swoich  danych osobowych zawartych w plikach, a także może cofnąć swoją zgodę na ich przetwarzanie w dowolnym czasie (ustawa 15/1999 z 13 grudnia o ochronie danych osobowych).
 
 
 
 
quimiCer
 
 
8 sql / 3 sqlseo / 0.02553701