WOHNEN & INTERIEUR-MESSE 2015
Gdzie: Centrum Kongresowe Reed Messe Wien, Austria.
Kiedy: 7-15 marzec 2015.
Międzynarodowe targi projektowania wnętrz I dekoracji.
Koncepcja: Czuj się jak we własnym domu.

Wochnę & Interieur- Messe jest największym targiem w Austrii dla domu: wystrój, akcesoria dla domu, rozrywka i ogród są tylko niektórymi spośród sekcji.

Wnętrze domu jest głównym i jedynym miejscem gdzie możemy „ czuć się jak we własnym domu”. Niezależna przestrzeń, w którym współgrają różnorodne style dekoracyjne jak tradycjonalny, klasyczny, nowoczesny czy mieszkaniowy. Nowe trendy donoszą o potrzebie zindywidualizowania projektów i wystrojów.

Goście i wystawcy skorzystają z porad fabrykantów, hurtowników, detalistów, projektantów, stolarzy, itd. Ponad 500 wystawców przedstawią najnowsze produkty, usługi, pomysły i rozwiązania zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz.


http://www.wohnen-interieur.at
 
 
BUDMA 2015
Gdzie: Poznań International Fair Grounds, Polska.
Kiedy: 10-13 marzec 2015
Międzynarodowe targi budowlane.
Koncepcja:
Budownictwo przyszłości.

Inteligenta Architektura.
Coroczne targi Budma w Poznaniu są świetną szansą, żeby zaprezentować produkty przemysłu budowlanego i przyciągnąć wystawców i gości z całej Europy Zachodniej.

W Budma wystawia się następujące produkty: mieszkania i ściany, dachy, kamienie budowlane, ceramikę, drewno, drzwi, okna i bramy pośród wielu produktów.

Targi są szansą, żeby poznać najnowsze oferty ponad 1.300 wystawców z Polski i z zagranicy. Budma koncentruje się również na kwestiach środowiskowych, jednej z tendencji, która przeważa w sektorze budowlanym.


http://www.budma.pl/en/
 
 
FEICON BATIMAT 2015
Gdzie: Pawilon ekspozycyjny w Anhembi, Sao Paulo, Brazylia.
Kiedy: 10-14 Marzec 2015.
Międzynarodowe targi konstrukcji.
Koncepcja:
Cała konstrukcja zaczyna się właśnie tutaj.

Docierając do dwudziestej edycji, Feicon Batimat jest głównym Salonem Budownictwa w Ameryce Łacińskiej. Każdego roku, prezentuje się innowacje i tendencje oraz świetne negocjacje i networking z wielkimi profesjonalistami i markami z cektora budownictwa cywilnego oraz rozpowszechnia się nowe produkty i usługi. Zadziwi Państwa ekskluzywna wystawa produktów i usług liderskich firm w tych sektorach.

Targi liczy również na konferencję Nucleo de Contenido Feicon Batimat, która oferuje 4 dni rozpraw i debat z wspomnianymi profesjonalistami i narodowymi i międzynarodowymi o tendencjach na rynku.

http://www.feicon.com.br
 
FENSTERBAU FRONTALE 2015
Gdzie: Cetrum targowe w Norymbergii, Norymberga.
Kiedy: 16-19 marzec 2015
Międzynarodowe targi okien, drzwi i fasad- dodatki, jednostki prefabrykowane.
Koncepcja: Okna i nowoczesne fasady dla nowej ery budownictwa.

Fensterbau/Frontalne to główny lider w produkcji okien, drzwi,i fasad, za pomocą odpowiednich technologii, komponentów i elementów budowlanych, maszyn i szeregu usług.

Na wydarzeniu połączonym z Holz- Handwerk spotyka się ponad 1200 wystawców i 100.000 gości. Ponad 750 wiodących firm z ponad 30 krajów zaprezentuje swoje najnowsze produkty i zaawansowane technologie.

Jak zawsze zostaniesz wysłuchany przez najbardziej wykwalifikowanych profesjonalistów z różnych zakresów, których mieści w sobie wystawa.

Architects’ Area jest inicjatywą, która skupia się na kwestiach związanych z architekturą. Liczy również na Special Show: wystawę, na której zostaną przedstawione najnowsze technologie efektywności energetycznej.


http://www.frontale.de/en
 
 
CASA IDEA 2015
Gdzie: Via Alberico II 33, Rzym.
Kiedy: 21-29 marzec 2015
Międzynarodowe targi projektowania wnętrz, dekoracji i umeblowania.
Koncept: Kultura innowacji: kreatywność, jakość i doskonałości.

Casaidea to targi coroczne dekoracji i umeblowania realizowane w Rzymie, we Włoszech. W Casaidea wystawiane są najnowsze trendy w dekoracji włoskiej.

Sektory Casaidea: Nowoczesne umeblowanie, łazienka, kuchnia, projekt i odnowa wnętrz oraz ogrody.

Casaidea zapewnia dużą przestrzeń do wystroju współczesnego, z szeroką gamą propozycji w ciągu podróży poprzez różne części domu. Targi zostały zorganizowane, aby na nowo odkryć przyjemność z mieszkania. Poszukiwanie rozwiązań, aby polepszyć wygodę, zużycie przestrzeni, tworząc osobistą oazę za pomocą gry światła i kolorów, aby nadać odrobinę magii mieszkaniu.


http://www.casaidea.com/
 
 
TONI SOLIVA CORTINAJES
Gdzie: C/ Trinidad nº20, Castellón.
Kiedy: Poniedziałek- piątek w godzinach: 9.30- 13.30 i 16.00- 20.00.
Dekoracje wnętrz, konfekcja i instalacja firan i tkanin.
Koncept: quimiCer conectividad 2012.

TONI SOLIVA: wzory, jakość, wykończenie produktu i, przede wszystkim, doświadczenie, są głównymi zasadami funkcjonowania tej doświadczonej firmie. Nie mniej ważna jest obsługa klienta.
Stała obecność tej firmy na najważniejszych targach (rozmieszczenie sufitów, wykładziny, firany, papiery, tapicerki...), potwierdzają powagę i zobowiązanie w projektowaniu wnętrz i stoisk.
TONI SOLIVA kieruje się w stronę przyszłości, wraz ze swoim zespołem poświeconym swojej pracy dzień w dzień; dostosowując się do nowych tendencji w materiałach i projektach związanych z wnętrzami.

Aktualnie i od wielu lat współpracujemy z quimiCer w poszukiwaniu nowych wzorów i tekstur.
Bandalux, Designers Guild, Alhambra, Elitis Jab, Carlucci di Chivasso, Gaston y Daniela, Casamance, Ulf Moritz, DRT, Creaciones Baumann, Becara, inter sstil, Romo, Etro, etc.

www.tonisoliva.com
 
 
 
 
quimiCer
 
 
11 sql / 2 sqlseo / 0.03505397